JIŘETÍN

POD JEDLOVOU

Adaptační pobyt pro 1. ročníky

Chystáme pro naše nové žáky (učňovské i maturitní obory) dvoudenní seznamovací pobyt. Uskuteční se na začátku nového školního roku a to ve dnech 6. – 7. září 2018 v rekreačním středisku Netopýr Jiřetín pod Jedlovou. Budeme ubytováni v chatkách. Doprava je plánována autobusem od budovy školy a následný příjezd opět ke škole.

 

Začínáme obědem a končíme také obědem. Je nutné mít s sebou kromě osobních věcí a věcí na sport i spacák a deku pod sebe (na tuto jednu noc nebudeme mít povlečení). Hrozí chladné počasí. Vzhledem k proměnlivému počasí je nutné mít náhradní oblečení (triko, mikinu, kalhoty, ponožky, boty). Nezapomeňte si vzít nepromokavou bundu, kšiltovku, event. pláštěnku. Kromě těchto věcí bude potřeba baterka, zápisník, tužka, hygienické potřeby a užívané léky.

 

Náplní kurzu je poznat se navzájem trochu jinak, najít spolužáky, uvědomit si hodnotu budoucího kolektivu formou různých sportovních a společenských her a utkání. Víme, že první ročník je finančně velmi náročný, ale vzhledem k tomu, že žáci budou spolu trávit velmi mnoho času, investice do poznání se zúročí během dalšího období.

V místě pobytu se nachází adrenalinový park, kde si žáci mohou vyzkoušet různé adrenalinové aktivity, které nejsou v ceně pobytu. V případě zájmu je třeba počítat s dalším výdajem.

Cena činí 600,- Kč. Žáci částku předají nejpozději při odjezdu třídním učitelům. V ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava autobusem od školy na místo a zpět. V případě úprav či změn budou informace aktualizované.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *