Seznamovací pobyt

prvních ročníků

Adaptační pobyt 2017

Chystáme pro naše nové žáky dvoudenní seznamovací pobyt. Měl by se uskutečnit na začátku nového školního roku a to ve dnech 7. -8. září 2017 v rekreačním středisku Netopýr Jiřetín pod Jedlovou. Budeme ubytováni v chatkách. Doprava je plánována autobusem od budovy školy a následný příjezd opět ke škole.

 

Začínáme obědem a končíme také obědem. Je nutné mít s sebou kromě osobních věcí a věcí na sport i spacák a deku pod sebe (na tuto jednu noc nebudeme mít povlečení). Hrozí chladné počasí. Vzhledem k proměnlivému počasí je nutné mít sebou náhradní oblečení /triko, mikinu, kalhoty, ponožky, boty/.

 

Nezapomeňte si vzít nepromokavou bundu, kšiltovku, event. pláštěnku. Kromě těchto věcí bude potřeba baterka, zápisník a tužka, hygienické potřeby a užívané léky.

 

Náplní kurzu je poznat se navzájem trochu jinak, najít spolužáky, uvědomit si hodnotu budoucího kolektivu formou různých sportovních a společenských her a utkání. Víme, že první ročník je finančně velmi náročný, ale vzhledem k tomu, že žáci budou spolu trávit velmi mnoho času, investice do poznání se zúročí během dalšího období.

 

V místě pobytu se nachází adrenalinový park, kde si žáci mohou vyzkoušet různé adrenalinové aktivity, které nejsou v ceně pobytu. V případě zájmu je třeba počítat s dalším výdajem.

Cena, s kterou počítáme, je cca. 600,- Kč /Konečná cena začátkem září/. Žáci částku předají nejpozději při odjezdu třídním učitelům. V ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava autobusem od školy na místo a zpět.

 

V případě úprav či změn budou informace na našich internetových stránkách. www.libverdadc.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *