JIŘETÍN

POD JEDLOVOU

Adaptační pobyt pro 1. ročníky

Chystáme pro naše nové žáky (netýká se oboru E zemědělské práce) dvoudenní seznamovací pobyt. Měl by se uskutečnit na začátku nového školního roku a to ve dnech 5. – 6. září 2019 v rekreačním středisku Netopýr Jiřetín pod Jedlovou. Budeme ubytováni v chatkách. Doprava je plánována autobusem od budovy školy a následný příjezd opět ke škole. Návrat zpět bude autobusem ve dvou skupinách, výběr dětí do skupin je závislý na vzdálenosti místa bydliště. Pozdější skupina odjíždí ve 14 hodin, návrat maximálně do 15 hodin (areál školy).

 

Začínáme obědem a končíme také obědem. Je nutné mít s sebou kromě osobních věcí a věcí na sport i spacák a deku pod sebe (na tuto jednu noc nebudeme mít povlečení). Hrozí chladné počasí. Vzhledem k proměnlivému počasí je nutné mít sebou náhradní oblečení /triko, mikinu, kalhoty, ponožky, boty, nepromokavou bundu, kšiltovku, event. pláštěnku. Kromě těchto věcí bude potřeba baterka, zápisník a tužka, hygienické potřeby a užívané léky.

 

Náplní kurzu je poznat se navzájem trochu jinak, najít spolužáky, uvědomit si hodnotu budoucího kolektivu formou různých sportovních a společenských her a utkání. Víme, že první ročník je finančně velmi náročný, ale vzhledem k tomu, že žáci budou spolu trávit velmi mnoho času, investice do poznání se zúročí během dalšího období.

 

Cena, s kterou počítáme, je cca. 650,- Kč. Žáci částku spolu s potvrzením o bezinfekčnosti (ke stažení na stránkách školy) předají nejpozději při odjezdu třídním učitelům. V ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava autobusem od školy na místo a zpět. S vyúčtováním je seznámen třídní učitel, v případě přebytku peněz rozhodne o jejich využití.

 

V případě úprav či změn budou informace uvedeny zde na stránkách.

 

Potvrzení o bezinfekčnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *