Seznamovací pobyt žáků 1. ročníků

Libor Kunte Aktuálně

Pro žáky 1. ročníků máme připraven dvoudenní seznamovací pobyt, který se uskuteční na začátku nového školního roku ve dnech 2. – 3. září 2021 v rekreačním středisku Netopýr Jiřetín pod Jedlovou. Budeme ubytováni v chatkách. Doprava je plánována autobusem od budovy školy (příchod do školy 8:15) a následný příjezd opět ke škole. Přibližný časový harmonogram návratu z pobytu bude znám aktuálně se zahájením kurzu (cca 14 – 16 hodin).

Začínáme obědem a končíme také obědem. Je nutné mít s sebou kromě osobních věcí a sportovního oblečení i spacák a deku pod sebe (na tuto jednu noc nebudeme mít povlečení). Hrozí chladné počasí. Vzhledem k proměnlivému počasí je nutné mít sebou náhradní i teplejší oblečení (triko, mikinu, kalhoty, ponožky, boty, nepromokavou bundu, kšiltovku, event. pláštěnku). Kromě těchto věcí bude potřeba baterka, zápisník a tužka, hygienické potřeby a užívané léky. Nesmíte zapomenout na zdravotnické roušky nebo respirátor FFP2 do společných prostor. (pokud bude vyžadováno platnými předpisy). V areálu střediska i na odpoledním výletu lze zakoupit drobné občerstvení, proto je na zvážení individuální finanční obnos.

Náplní kurzu je poznat se navzájem trochu jinak, najít spolužáky, uvědomit si hodnotu budoucího kolektivu formou různých sportovních a společenských her a utkání. Víme, že první ročník je finančně velmi náročný, ale vzhledem k tomu, že žáci budou spolu trávit velmi mnoho času, investice do poznání se zúročí během dalšího období.

Cena, s kterou počítáme, je předběžně stanovena na částku 750,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava autobusem od školy na místo a zpět.
V případě úprav či změn budou informace na našich internetových stránkách www.libverdadc.cz.

Před odjezdem žák odevzdá výchovnému poradci vyplněné a podepsané Potvrzení o bezinfekčnosti.

Při změně epidemiologické situace v době konání adaptačního pobytu bude postupováno v souladu se směrnicemi Ministerstva zdravotnictví a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

 

Potvrzení o bezinfekčnosti