NÁVŠTĚVA Z DOMOVA DŮCHODCŮ

BYSTŘANY

Dne 12. června 2019 navštívilo naši školu 21 klientů z Domova důchodců v Bystřanech se svými ošetřovatelkami a paní ředitelkou Miroslavou Barešovou. Naši žáci pro ně připravili občerstvení v prostorách školní jídelny, kde se o ně hezky postarali a podávali jim kávu a zákusky.

 

V průběhu této občerstvovací přestávky je přišel přivítat zástupce ředitele školy pan Jan Brom, který jim řekl základní informace o naší škole. Také sami žáci, kteří se jim věnovali, řekli několik zajímavostí o aktivitách školy, o projektech programu Erasmus+ a o svých zájmech. Někteří z nich se pochlubili svými aktivitami se psy, které cvičí.

 

Po občerstvení jsme naše hosty provedli po areálu školy. Největší zájem sklidila návštěva botanické zahrady a skleníku se sukulenty.

 

Paní ředitelka DD projevila zájem o další spolupráci, a proto jsme se domluvili, že v příštím školním roce přijedou naši žáci na návštěvu DD v Bystřanech a předvedou ukázky výcviku svých čtyřnohých miláčků.

 

Jsme velmi rádi za navázání tohoto přátelství i za hezký a citlivý přístup zúčastněných žáků k babičkám a dědečkům DD Bystřany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *