Školní prodejna Azalka


Školní prodejna slouží k výuce žáků a její sortiment je široký. Přijďte si vybrat z nabídky rostlin a hnojiv, nebo řezaných květin.

Aktuality ohledně sortimentu najdete níže

Otevírací doba prodejny

Leden

V lednu máme zavřeno

Únor

Každý pracovní den od 9 do 16 hodin

Březen – červen / září – říjen

Každý pracovní den od 9 do 17 hodin
Soboty od 9 do 12 hodin


Červenec – srpen / listopad – prosinec

Každý pracovní den od 9 do 16 hodin

Kontakt

azalka@libverdadc.cz
+420 775 419 979

Facebooková stránka prodejny

Sortiment prodejny


Nabízíme sortiment různých pokojových rostlin. Jedná se o školní výpěstky a nakupované rostliny od českých dodavatelů. Z vnitřního sortimentu nabízíme plastové a keramické nádoby, truhlíky a mnoho dalších nádob vhodných pro pěstování rostlin.

Široký sortiment hnojiv a základní chemické postřiky jsou nedílnou součástí nabídky naší prodejny. Biologická ochrana rostlin a hnojiva téhož charakteru jsou v naší nabídce taktéž.

Ze sortimentu venkovních rostlin nabízíme listnaté stromy a keře, jehličnany, azalky, rododendrony, okrasné trávy a trvalky, růže, ovocné stromy a velký sortiment drobného ovoce. Ve větší míře se jedná o školní výpěstky. V nabídce je rozsáhlý sortiment zemin a mulčovací kůry.

Nelze opomenout prodej řezaných květin. Dle požadavků zákazníka jsme schopni splnit jakékoliv přání. Nejedná se pouze o dárkové kytice, ale i další celoroční dekorace, svatební a smuteční floristiku. Úroveň zpracování je vysoce profesionální, jelikož výuka floristiky je na naší škole na velmi vysoké úrovni.


    vřes